Motiejus Bazaras | M. K. Čiurlionio muzikos vakaras

Motiejus Bazaras | M. K. Čiurlionio muzikos vakaras

 Honorata ir Tadas Ivanauskai užmiesčio vasaros viloje Obelynėje puoselėjo ne tik gamtinį, bet ir kultūrinį paveldą. Čia dažnai lankėsi Tarpukario Kauno mokslo, kultūros žmonės: dailininkas Antanas Žmuidzinavičius, operos solistas Kipras Petrauskas. Pati Honorata Ivanauskienė puikiai skambino pianinu, o jos sesuo netgi rengdavo vasaros koncertus, kurių metu skambėjo klasikinė muzika.

 Tęsiant vasaros koncertų tradiciją, Tado Ivanausko Obelynės sodyba-memorialinis muziejus (Obelynės g. 8, Akademija) kviečia į klasikinės muzikos vakarus.

Renginys - nemokamas.

  • 2023-07-08  nuo 19:00
2023-07-08 19:00 2023-07-08 19:00 Europe/Vilnius Motiejus Bazaras | M. K. Čiurlionio muzikos vakaras  Honorata ir Tadas Ivanauskai užmiesčio vasaros viloje Obelynėje puoselėjo ne tik gamtinį, bet ir kultūrinį paveldą. Čia dažnai lankėsi Tarpukario Kauno mokslo, kultūros žmonės: dailininkas Antanas Žmuidzinavičius, operos solistas Kipras Petrauskas. Pati Honorata Ivanauskienė puikiai skambino pianinu, o jos sesuo netgi rengdavo vasaros... --- //www.kaunorajonas.lt/renginys/motiejus-bazaras-m-k-ciurlionio-muzikos-vakaras/ Tado Ivanausko Obelynės sodyba, Obelynės g. 8, Akademija, Kauno rajone Kauno rajono muziejus krmuziejus@gmail.com
Daugiau informacijos