NEMUNO7 trečiasis sezonas!!! DIDYSIS ATIDARYMAS kartu su SAMANTA ir TEN WALLS!

NEMUNO7 trečiasis sezonas!!! DIDYSIS ATIDARYMAS kartu su SAMANTA ir TEN WALLS!

Kultūros laivas „Nemunas7“ pradeda jau trečiajį sezoną - gegužės 18 d. 19:30 val., iškart po tradicinio Zapyškio aitvarų festivalio visus kviečiame į kultūros laivo „Nemuno7“ atidarymą kartu su lektroninėje muzikoje gyvenančia SAMANTA ir elektroninės muzikos kūrėju ir prodiuseriu Marijumi Adomaičiu, prisistatančiu TEN WALLS slapyvardžiu.

Daugelis žmonių turi savo dienos citatas, SAMANTA turi savo gyvenimo citatą - ELEKTRONINĖ MUZIKA. Tai jos meilė, aistra, religija ir stiprus DNR. Elektronine muzika SAMANTA susidomėjo būdama vos 12 metų. Pirmieji didžėjaus pasirodymai mokyklos diskotekose suteikė jai pasitikėjimo. Ji mokėsi, grojo privačiuose vakarėliuose, o 2014 m. įspūdinga muzikinė kelionė ją atvedė į „BURN Residency DJ“ konkursą, kuriame tarp geriausių Baltijos šalių didžėjų ji užėmė 4 vietą. Po metų įtempto darbo SAMANTA tapo „BURN Residency 2015“ konkurso nugalėtoja, nurungusi daugiau nei 7000 kitų dalyvių iš 133 šalių. Pagauta sėkmė SAMANTĄ atvedė į sceną, kurią dalinosi su visa gausybe pasaulio žvaigždžių visame pasaulyje. 2017 m. išleido EP „Abandon“, kuris sulaukė didelio pripažinimo. 2020 m. pasirodė su kūriniu „Hello“, pademonstruodama, kad technologijos gali būti ritmingai, užburiančiai ir išjudinančiai emocionalios.
Neabejokite, SAMANTA pasiruošusi savo ritmais sukelti tikrą revoliuciją, žinodama, kad kai esi tikras, ką nori veikti visą likusį gyvenimą, stengiesi kaip įmanoma geriau.

Marijus Adomaitis, geriau žinomas sceniniais vardais Mario Basanov ir „Ten Walls“, yra žymus muzikos prodiuseris, dirbantis su daugeliu geriausių šalies atlikėjų. 2014 m. jo kūrinys „Walking with Elephants“ pasiekė nacionalinės Didžiosios Britanijos radijo stoties „BBC Radio 1“ grojamiausių kūrinių pirmąjį dešimtuką ir užėmė 2-ąją vietą šios šalies muzikos topuose. Pasaulinio pripažinimo sulaukęs atlikėjas Zapyškyje pasiruošęs užkurti stiprų vakarėlį - renginio metu pristatys naują programą, kurioje ne tik išgirsite lauktus šedevrus, bet ir dar neišleistus ir niekur negirdėtus kūrinius.

Svarbu žinoti! Atidarymo renginys NEMOKAMAS ir bus stebimas nuo kranto.

Šviesa ir garsas: „Disco4U"
Organizatoriai: Kauno rajono turizmo ir verslo informacijos centras, Kauno rajono savivaldybė
Renginio prodiuseris: Gediminas Banaitis-Skrandis
Sukurta su Kaunas2022

  • Gegužės 18 d.  19:30 - 22:30
2024-05-18 19:30 2024-05-18 22:30 Europe/Vilnius NEMUNO7 trečiasis sezonas!!! DIDYSIS ATIDARYMAS kartu su SAMANTA ir TEN WALLS! Kultūros laivas „Nemunas7“ pradeda jau trečiajį sezoną - gegužės 18 d. 19:30 val ., iškart po tradicinio Zapyškio aitvarų festivalio visus kviečiame į kultūros laivo „Nemuno7“ atidarymą kartu su lektroninėje muzikoje gyvenančia SAMANTA ir elektroninės muzikos kūrėju ir prodiuseriu Marijumi Adomaičiu,... --- //www.kaunorajonas.lt/renginys/nemuno7-treciasis-sezonas-didysis-atidarymas-kartu-su-samanta-ir-ten-walls/date-20240518/ Nemuno7, Kauno rajone Kauno rajono turizmo ir verslo informacijos centras info@nemuno7.lt
Daugiau informacijos