NEMUNO7 vasaros koncertas su SKAMP ir Elnio Rago miškas

NEMUNO7 vasaros koncertas su SKAMP ir Elnio Rago miškas

Kultūros laivas NEMUNO7 su džiaugsmu kviečia į antrąjį šio sezono koncertą!

Liepos 20 d. 20:30 val. scenoje pasirodys „Elnio Rago Miškas“ ir legendinė grupė SKAMP, kurios su savo nepakartojama energija ir unikaliu muzikiniu stiliumi tikrai sukurs nepamirštamą atmosferą. Nepraleiskite progos būti šio ypatingo vakaro dalimi!

ELNIO RAGO MIŠKAS – nuo 2016 metų kuriantis kolektyvas, derinantis psichodelikos ir post rock'o garsus.                                                                                 

Grupės SKAMP pristatinėti nereikia niekam – tai viena ryškiausių Lietuvos muzikinės scenos grupių, nuo 1998-ųjų stebinanti klausytojus savo išskirtiniu talentu, unikalia kūryba ir energija. Grupės nariai – Erica Jennings, Vilius Alesius ir Victoras Diawara – ne tik sujungia pop, rock ir hip-hop stilius, bet ir nuolat eksperimentuoja, kurdami išskirtinę muziką, kuri artima įvairaus amžiaus klausytojams.

Koncertas - NEMOKAMAS.

  • Liepos 20 d.  20:30 - 23:00
2024-07-20 20:30 2024-07-20 23:00 Europe/Vilnius NEMUNO7 vasaros koncertas su SKAMP ir Elnio Rago miškas Kultūros laivas NEMUNO7 su džiaugsmu kviečia į antrąjį šio sezono koncertą! Liepos 20 d. 20:30 val. scenoje pasirodys „Elnio Rago Miškas“ ir legendinė grupė SKAMP, kurios su savo nepakartojama energija ir unikaliu muzikiniu stiliumi tikrai sukurs nepamirštamą atmosferą. Nepraleiskite progos būti šio... --- //www.kaunorajonas.lt/renginys/nemuno7-vasaros-koncertas-su-skamp-ir-elnio-rago-miskas/date-20240720/ Zapyškio prieplauka, Kauno rajone Kauno rajono turizmo ir verslo informacijos centras info@kaunorajonas.lt
Daugiau informacijos