O kas viduje?

O kas viduje?

Socialinė iniciatyva „Skirtingos Spalvos” organizuodama įvairius renginius, susijusius su žmonių, išgirdusių įvairias diagnozes istorijomis, nori įkvėpti kitus nepasiduoti ir taip eiti šviesaus gyvenimo link.

O kas viduje? – nemokamas renginys skirtas šviesti jaunus žmones savižudybių prevencijos tema, skatinantis drąsiai kalbėti apie jausmus, siekiantis suprasti moksleivių emocijas, pagalbos šalia esančiam svarbą.

Iniciatyva kartu su Kauno miesto visuomenės sveikatos biuru kreipiasi į jaunus žmones. Norėdami kalbėti apie savižudybių prevenciją, kuri skirta išgelbėti gyvybes, mažinti savižudišką elgesį ir stiprinti toleranciją psichikos sveikatos temai. Savižudybė yra sudėtinga problema, kuriai įtakos turi įvairūs veiksniai, įskaitant gyvenimo aplinkybes ir socialinį palaikymą. Svarbu pripažinti, kad mintys apie savižudybę nėra silpnumo požymis, o veikiau – emocinio sunkumo rodikliai. Tik kartu galime sukurti pasaulį, kuriame kiekvienas žmogus žino, kad yra vertinamas ir kad yra vilties net ir pačiomis tamsiausiomis akimirkomis.

Nuo 13.00 val. Jus pasitiks organizacijų mugė, kurioje galėsite susipažinti su nevyriausybinėmis organizacijomis, sužinoti Jums naudingos ir vertingos informacijos.
Renginio metu su psichologe prof. Nida Žemaitiene kviesime dalyvauti interaktyviame žaidime, kuriame kartu paneigsime emocinės sveikatos stigmas, atsakysime į svarbius klausimus savižudybių prevencijos tema.
Renginyje taip pat galėsite išgirsti socialinės iniciatyvos ,,Skirtingos Spalvos’’ įkūrėjo Daliaus Stankevičiaus moderuojamą pokalbį su Nojumi Berlinsku, kuris yra prekės ženklo ir sporto klubo „Priklausomi nuo sporto” įkūrėjas, jėgos ir sveikatingumo treneris, subalansuoto bei sąmoningo gyvenimo būdo mokytojas.
Renginį vainikuos Manto Ben koncertas.

Norinčius dalyvauti renginyje prašome užpildyti registracijos formą: https://forms.office.com/e/1TFW5ci3XR

Renginys organizuojamas kartu su Kauno miesto visuomenės sveikatos biuru.

Raginame atvykti visus, kurie susiduria su įvairiais išgyvenimais arba nori sužinoti daugiau informacijos apie savižudybių prevenciją!

  • 2023-11-16  nuo 13:00
2023-11-16 13:00 2023-11-16 13:00 Europe/Vilnius O kas viduje? Socialinė iniciatyva „Skirtingos Spalvos” organizuodama įvairius renginius, susijusius su žmonių, išgirdusių įvairias diagnozes istorijomis, nori įkvėpti kitus nepasiduoti ir taip eiti šviesaus gyvenimo link. O kas viduje? – nemokamas renginys skirtas šviesti jaunus žmones savižudybių prevencijos... --- //www.kaunorajonas.lt/renginys/o-kas-viduje/date-20231116/ Vytauto Didžiojo universiteto didžioji salė, S. Daukanto g. 28, Kaunas, Kauno rajone