Pasaulinė širdies diena Kauno rajone

Pasaulinė širdies diena Kauno rajone

Kasmet rugsėjo 29 dieną Lietuvos širdies asociacija kartu su Pasauline širdies federacija kviečia minėti širdies dieną.

Pasaulinė širdies diena skirta atkreipti dėmesį į savo gyvenimo kokybę, įpročius ir žinias, kad suprastume ko reikia, kad liktume sveiki.

Mes kiekvienas asmeniškai turime rūpintis savo širdies sveikata, todėl norime Jus pakviesti šią dieną minėti kartu!

Lauksime visų rugsėjo 29 d. nuo 10 val. Raudondvario dvare. Dalyvaujantiems atliksime gliukozės ir cholesterolio matavimus (tikslūs duomenys rodome nevalgius), fizinio pajėgumo vertinimą. Taip pat dalyvių laukia paskaitos, pirmosios pagalbos mokymai ir specialistų rekomendacijos.

 Dalyvavimas tik su galimybių pasais.

  • Rugsėjo 29 d.
2021-09-29 2021-09-29 Europe/Vilnius Pasaulinė širdies diena Kauno rajone Kasmet rugsėjo 29 dieną Lietuvos širdies asociacija kartu su Pasauline širdies federacija kviečia minėti širdies dieną. Pasaulinė širdies diena skirta atkreipti dėmesį į savo gyvenimo kokybę, įpročius ir žinias, kad suprastume ko reikia, kad liktume sveiki. Mes kiekvienas asmeniškai turime rūpintis... --- //www.kaunorajonas.lt/renginys/pasauline-sirdies-diena-kauno-rajone/date-20210929/ Raudondvario dvaro menų inkubatorius, Pilies takas 1 , Raudondvaris, Kaunas, Kauno rajone Kauno rajono visuomenės sveikatos biuras
Daugiau informacijos
  • Kauno rajono visuomenės sveikatos biuras