„Pėdos marių dugne: gyvenimo sūpuoklės-kareivėliai iš marių dugno“

„Pėdos marių dugne: gyvenimo sūpuoklės-kareivėliai iš marių dugno“

„Pėdos marių dugne" ir vėl kviečia prisiminti Užlietų kaimų istorijas ir šiais metais pristato „Gyvenimo sūpuoklės - kareivėliai iš marių dugno“.

Kaip kasmet taip ir šiemet keliame iš vandens gelmių istorijas, kurias jau 60 metų akylai saugo Kauno marių vandenys. Tradicinis Samylų krašto renginys paskutinį rugpjūčio šeštadienį pakvies nuotaikingai, romantiškai, nostalgiškai, stipriai ir trankiai prisiminti tarpukario kareivėlių dalią, meilę, šeimą, tarnybą, atsakomybę ir gyvenimą.

Supsimės gyvenimo sūpuoklėse kartu su Lietuvos kariuomenės oro pajėgų orkestru, gyvo garso grupe Kūjeliai, Dixxband, Samylų Senolėmis. Ansamblis „Lyra“ pakvies klausytis tarpukario dainų popuri. Ir tai dar ne viskas. Bet apie viską iš eilės šiek tiek vėliau.

  • 2019-08-31  17:00 - 21:00
2019-08-31 17:00 2019-08-31 21:00 Europe/Vilnius „Pėdos marių dugne: gyvenimo sūpuoklės-kareivėliai iš marių dugno“ „Pėdos marių dugne" ir vėl kviečia prisiminti Užlietų kaimų istorijas ir šiais metais pristato „Gyvenimo sūpuoklės - kareivėliai iš marių dugno“. Kaip kasmet taip ir šiemet keliame iš vandens gelmių istorijas, kurias jau 60 metų akylai saugo Kauno marių vandenys. Tradicinis Samylų... --- //www.kaunorajonas.lt/renginys/pedos-mariu-dugne-gyvenimo-supuokles-kareiveliai-is-mariu-dugno/date-20190831/ Samylų įlanka, Kauno rajone