Pėsčiųjų žygis „Miško pasaka“

Pėsčiųjų žygis „Miško pasaka“

pravėdinti nuo miesto šurmulio pavargusias galvas.

Pėsčiųjų žygių sezoną Kauno rajone pradėkime pažintimi su Šaltinių taku. Žaliuojančiu Kačerginės pušynu vingiuojantis maršrutas dovanos akims ne vieną kerinčią Nemuno atodangą, o tyras miško oras atgaivins. Kadaise pats rašytojas Pranas Mašiotas išvaikščiojo šiuos nuostabius takus, ieškodamas įkvėpimo savo Miško pasakoms. Pakeliui grožėsimės čiurlenančiais šaltiniais, nuostabia pavasario gamta, ir visais plaučiais įkvėpsime ramybės. Išgirsime ir ne vieną įdomų faktą apie Kačerginę. Ar žinojote, kad šis miestelis tarpukariu buvo vienas žymiausių Lietuvos kurortų? Ne veltui anuomet jį buvo pamilę garsūs visuomenės veikėjai, o turistų čia netrūko iš pačių tolimiausių pasaulio kraštų. Žygio metu užkopsime ir ant vieno įspūdingiausių Kauno rajone Pyplių piliakalnio nuo kurio atsiveria Nemuno vingiai.

Leiskis į tikrą miško pasaką ir pagauk ryšį su gamta!  

Data – 2019 m. gegužės 25 d. (šeštadienis)

Registracija ir starto vieta – automobilių stovėjimo aikštelė netoli Šaltinių tako (Kačerginė, Kauno r.) Nuoroda į starto vietą.

Dalyvių registracija nuo 10:30 val.

Žygio pradžia – 11 val.

Trukmė – apie 6 val. 

Atstumas – 12 km (žygio pradžios ir pabaigos vietos sutampa)

Sudėtingumas – lengvas

Dalyvio mokestis – 5 Eur. 

Dalyvių skaičius ribotas! Bilietus galite įsigyti čia.

Daugiau informacijos [email protected] arba 8 37 548 118

Organizatorius: Kauno rajono turizmo ir verslo informacijos centras

  • 2019-05-25  nuo 11:00
2019-05-25 11:00 2019-05-25 11:00 Europe/Vilnius Pėsčiųjų žygis „Miško pasaka“ pravėdinti nuo miesto šurmulio pavargusias galvas. Pėsčiųjų žygių sezoną Kauno rajone pradėkime pažintimi su Šaltinių taku. Žaliuojančiu Kačerginės pušynu vingiuojantis maršrutas dovanos akims ne vieną kerinčią Nemuno atodangą, o tyras miško oras atgaivins. Kadaise pats rašytojas Pranas... --- //www.kaunorajonas.lt/renginys/pesciuju-zygis-misko-pasaka/date-20190525/ Šaltinių takas, Kačerginė, Kauno rajone Kauno rajono turizmo ir verslo informacijos centras [email protected]
  • Kaina: 5.00
Daugiau informacijos