Pėsčiųjų žygis „Pagervinėkime“

Pėsčiųjų žygis „Pagervinėkime“

VIETŲ Į ŽYGĮ NEBĖRA!

Rudenėjančioje padangėje girdimas ilgesingas gervių klyksmas ne vieną priverčia pakelti akis aukštyn ir žvalgytis danguje skrajojančio pulko... Kiekvieną rudenį prieš leisdamosis į tolimą kelionę šiltųjų kraštų link, gervės kuriam laikui apsistoja Kauno rajone esančioje Ežerėlio durpyno aukštapelkėje. Tai viena tų ypatingų vietų Lietuvoje, kur gervės būriuojasi prieš atsisveikindamos. Čia – paskutinė jų stotelė prieš didžiąją kelionę į šiltuosius kraštus.

Rugsėjo 15 d. leiskimės į nepamirštamą žygį, kurio metu ne tik grožėsimės rudenėjančia apylinkių gamta, bet ir geriau pažinsime nepaprastą paukščių pasaulį.  Startavę nuo Ežerėlio kultūros centro miško keliukais žygiuosime iki Ežerėlio durpyno aukštapelkės, kur, esant palankioms sąlygoms, turėsime progą stebėti tolimai kelionei į šiltuosius kraštus besiruošiančių gervių būrius. Nepakartojami vaizdai ir įspūdžiai – garantuojami.

SVARBU:

Žygio dalyvių laukia gardžios miško vaišės, todėl tausodami gamtą turėkite savo indus ir įrankius.

Žygio dalyviams būtina turėti patogią avalynę ir aprangą, žibintuvėlį ir šviesą atspindinčią liemenę.

Renginio metu gali būti fotografuojama ir filmuojama.

Įsigydami bilietą žygio dalyviai privalo susipažinti su pėsčiųjų žygio taisyklėmis ir jomis vadovautis viso žygio metu. Kiekvienas dalyvis žygio metu yra atsakingas už savo ir kartu einančių nepilnamečių vaikų sveikatą.

***

Data – 2023 m. rugsėjo 15 d. (penktadienis)

Registracija ir starto vieta – Ežerėlio kultūros centras, Kauno g. 21, Ežerėlis, Kauno r. (https://goo.gl/maps/mJHtqBWi8589uHmt9)

Žygio pradžia – 18 val. Dalyvių registracija nuo 17:30 val.

Žygio pabaiga – apie 22 val.

Žygio atstumas – apie 15 km (žygio pradžios ir pabaigos vietos sutampa)

Sudėtingumas – lengvas

Dalyvio mokestis – 10 Eur, moksleiviams – 5 Eur, vaikams iki 5 metų nemokamai. Į kainą įskaičiuotos gido paslaugos ir miško vaišės.

Būtina išankstinė registracija! Dalyvių skaičius ribotas.

Daugiau informacijos: [email protected] arba 8 37 548 118

Organizatorius: Kauno rajono turizmo ir verslo informacijos centras

Renginio nuotraukos autorius – Edvinas Polianskis

  • Rugsėjo 15 d.  18:00 - 22:00
2023-09-15 18:00 2023-09-15 22:00 Europe/Vilnius Pėsčiųjų žygis „Pagervinėkime“ VIETŲ Į ŽYGĮ NEBĖRA! Rudenėjančioje padangėje girdimas ilgesingas gervių klyksmas ne vieną priverčia pakelti akis aukštyn ir žvalgytis danguje skrajojančio pulko... Kiekvieną rudenį prieš leisdamosis į tolimą kelionę šiltųjų kraštų link, gervės kuriam laikui apsistoja Kauno rajone esančioje Ežerėlio... --- //www.kaunorajonas.lt/renginys/pesciuju-zygis-pagervinekime-2/date-20230915/ Ežerėlio kultūros centras, Kauno g. 21, Ežerėlis, Kaunas, Kauno rajone
  • Kaina: 5.00 - 10.00
Daugiau informacijos