Sakartvelo liaudies ansamblis „Odabade“

Sakartvelo liaudies ansamblis „Odabade“

Atlikėjai:
Giorgi Narmania
Zaza Bachilava
Bachuki Khvichia
Tarieli Zananashvili
Davit Khorava
Giga Khvichia
Levani Iosava

Programoje – kartvelų liaudies dainos.

Vyrų polifoninis dainavimas yra neatsiejama Sakartvelo kultūros dalis. Tokia muzika atskleidžia šios šalies, kurioje nuolatos vyko karai, kultūros dvasią. Nuo senovės puoselėtai muzikai, perduodamai iš kartos į kartą ir tik iš lūpų į lūpas, visada grėsė pavojus išnykti. Kartveliška dainavimo be užrašytų natų tradicija tokia unikali, kad yra įtraukta į UNESCO nematerialaus kultūros paveldo sąrašą.

Ansamblis „Odabade“, kurio pavadinimas sakartvelų kalba reiškia „namus, kur esi gimęs ir išaugęs“, puoselėja šią unikalią dainavimo tradiciją. Jis išsiskiria tuo, kad daugelis jo repertuaro dainų yra dainuojamos seniausia gruzinų, t. y., megrelų kalba. Dėl šios priežasties, klausydamiesi šio ansamblio, Jūs turėsite galimybę pajusti autentišką Kaukazo dvasią bei vyrų polifoninio dainavimo gelmę.

  • 2019-12-12  18:00 - 20:00
2019-12-12 18:00 2019-12-12 20:00 Europe/Vilnius Sakartvelo liaudies ansamblis „Odabade“ Atlikėjai: Giorgi Narmania Zaza Bachilava Bachuki Khvichia Tarieli Zananashvili Davit Khorava Giga Khvichia Levani Iosava Programoje – kartvelų liaudies dainos. Vyrų polifoninis dainavimas yra neatsiejama Sakartvelo kultūros dalis. Tokia muzika atskleidžia šios šalies, kurioje nuolatos vyko karai,... --- //www.kaunorajonas.lt/renginys/sakartvelo-liaudies-ansamblis-odabade/date-20191212/ Raudondvario dvaro Menų inkubatorius, Pilies takas 1, Raudondvaris 54127, Lietuva, Kaunas, Kauno rajone