Seminaras apie šunis: "Ne tik auginu, bet ir auklėju - nuo ko pradėti ir kaip nepadaryti klaidų?"

Seminaras apie šunis: "Ne tik auginu, bet ir auklėju - nuo ko pradėti ir kaip nepadaryti klaidų?"

Veterinarijos vaistinė „Laiminga uodega“, kartu su kinologe, šunų elgsenos specialiste Rugile Šantariene, organizuoja seminarą „Ne tik auginu, bet ir auklėju – nuo ko pradėti ir kaip nepadaryti klaidų?“ ir kviečia šunų augintojus bei mylėtojus pasisemti žinių! Seminaras vyks rugsėjo 21 dieną, 18:30 val. Laimingos uodegos veterinarijos vaistinėje. Būtina išankstinė registracija, registracijos forma aprašo apačioje. Vietų skaičius labai ribotas.

Registracijos formą rasite čia:
https://forms.gle/D1JEhG13CRhqvWAq8

Planuojama seminaro trukmė - 1,5 val.
Būtina išankstinė registracija, vietų skaičius labai ribotas.

Seminaro kaina: 10 € vienam dalyviui.
Mokestis sumokamas pavedimu, po registracijos formos užpildymo. Svarbu! Vieta į seminarą rezervuojama tik atlikus apmokėjimą už seminarą.

  • 2023-09-21  nuo 18:30
2023-09-21 18:30 2023-09-21 18:30 Europe/Vilnius Seminaras apie šunis: "Ne tik auginu, bet ir auklėju - nuo ko pradėti ir kaip nepadaryti klaidų?" Veterinarijos vaistinė „Laiminga uodega“, kartu su kinologe, šunų elgsenos specialiste Rugile Šantariene, organizuoja seminarą „Ne tik auginu, bet ir auklėju – nuo ko pradėti ir kaip nepadaryti klaidų?“ ir kviečia šunų augintojus bei mylėtojus pasisemti žinių! Seminaras vyks rugsėjo 21 dieną,... --- //www.kaunorajonas.lt/renginys/seminaras-apie-sunis-ne-tik-auginu-bet-ir-aukleju-nuo-ko-pradeti-ir-kaip-nepadaryti-klaidu/date-20230921/ Laiminga uodega, Šiltnamių g. 38, Noreikiškės, Kauno rajone Kauno rajono turizmo ir verslo informacijos centras
Daugiau informacijos