Susitikimas su rašytoja Une Kaunaite

Susitikimas su rašytoja Une Kaunaite

Unė Kaunaitė – jaunosios kartos rašytoja, jau keturių knygų autorė. Pagal išsilavinimą – psichologė ir antropologė, studijavusi Didžiojoje Britanijoje. Rašytojai būdingas gilus socialinių, kultūrinių ir švietimo problemų išmanymas, nes po studijų ji vykdė projektus Švietimo ir mokslo ministerijoje, Nacionalinėje Martyno Mažvydo bibliotekoje, Vidaus reikalų ministerijoje; paskui dirbo ministro pirmininko Sauliaus Skvernelio patarėja švietimo, mokslo, kultūros ir sporto klausimais.

2023 m. Lietuvos rašytojų sąjungos leidyklos išleista ketvirtoji Unės Kaunaitės knyga – romanas „2084“ – žengia į pasaulyje itin populiarų, o Lietuvoje dar tik įsitvirtinantį distopijos žanrą. Knygoje kuriamas ateities pasaulis atrodo ir labai tolimas, ir kartu baugiai artimas. Pagrindinis knygos veikėjas – konsultantu psichologu dirbantis Kajus. Jo kasdienybė – paskutinis nuotolinis pokalbis su ketinančiaisiais nusižudyti. Kajus daug mąsto apie pasaulį, kuriame technologijos palengvina kasdienybę, bet... ar jos mūsų neriboja, neatima galimybės klysti, neima spręsti už mus?

  • 2023-05-16  nuo 18:00
2023-05-16 18:00 2023-05-16 18:00 Europe/Vilnius Susitikimas su rašytoja Une Kaunaite Unė Kaunaitė – jaunosios kartos rašytoja, jau keturių knygų autorė. Pagal išsilavinimą – psichologė ir antropologė, studijavusi Didžiojoje Britanijoje. Rašytojai būdingas gilus socialinių, kultūrinių ir švietimo problemų išmanymas, nes po studijų ji vykdė projektus Švietimo ir mokslo... --- //www.kaunorajonas.lt/renginys/susitikimas-su-rasytoja-une-kaunaite/date-20230516/ Kauno rajono viešoji biblioteka, Vytauto g. 21, Garliava, Kaunas, Kauno rajone Kauno rajono savivaldybės viešoji biblioteka a.bartule@krsvbiblioteka.lt
Daugiau informacijos