Šventinis Martyno Kavaliausko ir gyvo garso grupės koncertas

Šventinis Martyno Kavaliausko ir gyvo garso grupės koncertas

Tai – elegantiškas, šventinis Martyno Kavaliausko ir gyvo garso grupės su pučiamųjų trio teatralizuotas gyvos muzikos koncertas, kuriame skambės legendinės lietuviškos dainos ir populiarioji pasaulio klasika.

Šio šventinio GALA koncerto programoje skambės ilgametę publikos meilę ir pripažinimą pelnę legendiniai pasauliniai ir lietuviški hitai: Frank Sinatra, Elvis Presley, Dean Martin, Vytauto Kernagio, Stasio Povilaičio, legendinių grupių „Hiperbolė“ ir „Nerija“ geriausi kūriniai šįkart suskambės naujai.

  • 2019-12-26  17:00 - 18:30
2019-12-26 17:00 2019-12-26 18:30 Europe/Vilnius Šventinis Martyno Kavaliausko ir gyvo garso grupės koncertas Tai – elegantiškas, šventinis Martyno Kavaliausko ir gyvo garso grupės su pučiamųjų trio teatralizuotas gyvos muzikos koncertas, kuriame skambės legendinės lietuviškos dainos ir populiarioji pasaulio klasika. Šio šventinio GALA koncerto programoje skambės ilgametę publikos meilę ir pripažinimą pelnę... --- //www.kaunorajonas.lt/renginys/sventinis-martyno-kavaliausko-ir-gyvo-garso-grupes-koncertas/ Raudondvario dvaro Menų inkubatorius, Pilies takas 1, Raudondvaris 54127, Lietuva, Kaunas, Kauno rajone