Teatralizuota ekskursija „Dvariška popietė Raudondvario dvare“

Teatralizuota ekskursija „Dvariška popietė Raudondvario dvare“

Turtais ir prabanga garsėjęs Raudondvario dvaras valdant grafams Tiškevičiams tapo tikru aukštosios kultūros ir meno centru. Čia buvo sukauptos išskirtinės meno dirbinių, retų knygų kolekcijos, virė meilės ir politinės intrigos. Daugybę įdomių istorijų dvaro sienos saugo iki šiol.

Rugpjūčio 27-ąją, paskutinį vasaros sekmadienį, žavioji Raudondvario grafienė Klara Elžbieta Bankroft kviečia viešnagei viename ryškiausių Renesanso architektūros dvarų Lietuvoje.

Iš pačios grafienės lūpų išgirsite ne tik turtingą praeitį menančio Raudondvario dvaro istoriją, bet ir ne vieną intriguojančią grafų Tiškevičių šeimos paslaptį.

Teatralizuotą ekskursiją praturtins galimybė išvysti unikalią parodą „Raudondvario pilies XIX amžiaus interjerai grafo Benedikto Henriko Tiškevičiaus fotografijose“ Kauno rajono muziejuje. Tai paskutinė proga pasigrožėti šiomis autentiškomis, paties grafo B.H. Tiškevičiaus įamžintomis Raudondvario pilies erdvių nuotraukomis. Jos leis pasinerti į XIX amžiaus Lietuvos aristokratų kasdienybę. Pasijusite lyg vaikštinėdami iš vieno pilies kambario į kitą: iš safyrinio salono – į baltąjį ir žiemos sodą, iš arabiško kambario pro slaptas duris – į garderobą, o galbūt praversite net ir grafienės miegamojo duris.

Dvaro kuchmistras kiekvieną į dvarą paviešėti atvykusį svečią pavaišins gardžios kavos puodeliu ir nuostabaus skonio desertu.

Pajuskite atgimstančią istoriją ir dvariško gyvenimo dvelksmą!

Data – 2023 m. rugpjūčio 27 d.

Laikas – 14 val.

Ekskursijos trukmė – 1,5 val.

Kaina – 17 Eur/asm. Į kainą įskaičiuota teatralizuota ekskursija, parodos bilietas, kava ir desertas dvaro restorane.

Susitikimo vieta – Raudondvario dvaro parko rožynas (Pilies takas 1, Raudondvaris, Kauno r.)

Ekskursijos dalyvių skaičius ribotas! Būtina išankstinė registracija tel. + 370 620 14686 arba el. paštu pramoginesekskursijos@gmail.com.

  • 2023-08-27  14:00 - 15:30
2023-08-27 14:00 2023-08-27 15:30 Europe/Vilnius Teatralizuota ekskursija „Dvariška popietė Raudondvario dvare“ Turtais ir prabanga garsėjęs Raudondvario dvaras valdant grafams Tiškevičiams tapo tikru aukštosios kultūros ir meno centru. Čia buvo sukauptos išskirtinės meno dirbinių, retų knygų kolekcijos, virė meilės ir politinės intrigos. Daugybę įdomių istorijų dvaro sienos saugo iki šiol. Rugpjūčio 27-ąją, paskutinį... --- //www.kaunorajonas.lt/renginys/teatralizuota-ekskursija-dvariska-popiete-raudondvario-dvare/ Raudondvario dvaras, Pilies takas 1, Raudondvaris 54127, Lietuva, Kaunas, Kauno rajone
  • Kaina: 17.00
  • Plačiau
Daugiau informacijos