Valstybės dienos šventinis koncertas „Patriotiškai“ su Jurgiu Brūzga

Valstybės dienos šventinis koncertas „Patriotiškai“ su Jurgiu Brūzga

Liepos 6 d. (šeštadienį) 20 val. kviečiame Jus į Valstybės (karaliaus Mindaugo karūnavimo) dienos šventinį koncertą „Patriotiškai“ šalia Senosios Zapyškio bažnyčios su charizmatiškuoju Jurgiu Brūzga ir jo grupe. Po koncerto visų laukia Dainų šventės tiesioginė transliacija bažnyčios viduje.

Jurgis Brūzga – atlikėjas, galintis pasigirti ne tik muzikiniu talentu, bet ir begaliniu noru džiuginti aplinkinius. Nuotaikinga muzika, spalvingas ir stiprus vokalas, judesys ir milžiniška energija – tai Jurgio pasirodymo formulė nepaliekanti abejingų. O pats dainininkas kukliai nusišypso: „Man tiesiog patinka, kai žmonės būna laimingi“.

Jurgio Brūzgos ir grupės koncerte jūs išgirsite ne tik populiariausias jo dainas, bet ir tokius visų lietuvių širdims artimus kūrinius kaip „Kokia nuostabi Lietuva esi“, „Raudoni vakarai“, „Mano kraštas“, „Aš tikrai myliu Lietuvą“ ir „Laisvė“. Koncerto kulminacija bus 21 valandą, kuomet susirinkusieji kartu su Jurgiu ir lietuviais visame pasaulyje giedos „Tautišką giesmę“.

Kad šventinę ir patriotinę nuotaiką pajustų visi, organizatoriai kviečia į koncertą žiūrovus ateiti pasipuošus tautine atributika, atsinešti Trispalves ir aišku, gerą nuotaiką!

Po koncerto, organizatoriai kvies visus dar pabūti bendrystėje su daina, nes bažnyčios viduje bus tiesiogiai transliuojama Dainų šventės savaitės finalas – Dainų diena. Dainų diena „Kad giria žaliuotų“ apibendrins visą šimtmetį mininčios Dainų šventės savaitę, o koncerto metu pasirodys net 12 000 atlikėjų.

Bažnyčioje taip pat bus galima apžiūrėti Estelos Žukauskienės šilko tapybos darbų parodą „Šilko magija“, kurioje ant šilko susipynę tautiniai raštai skleidžia harmoniją, užburia spalvų ir formų įvairovę.

Šventinę dienos programą visiems dovanoja Senoji Zapyškio bažnyčia. Esame ne Nemuno, o kultūros potvynis! Visa programa – nemokama, jos metu bus fotografuojama, nuotraukos viešinamos.

Senosios Zapyškio bažnyčios adresas – Muziejaus g. 1, Zapyškis.

Liepos 6 dieną bažnyčia bus atvira nuo 14 iki 23 val.

  • Liepos 6 d.  20:00 - 23:00
2024-07-06 20:00 2024-07-06 23:00 Europe/Vilnius Valstybės dienos šventinis koncertas „Patriotiškai“ su Jurgiu Brūzga Liepos 6 d. (šeštadienį) 20 val. kviečiame Jus į Valstybės (karaliaus Mindaugo karūnavimo) dienos šventinį koncertą „Patriotiškai“ šalia Senosios Zapyškio bažnyčios su charizmatiškuoju Jurgiu Brūzga ir jo grupe. Po koncerto visų laukia Dainų šventės tiesioginė transliacija... --- //www.kaunorajonas.lt/renginys/valstybes-dienos-sventinis-koncertas-patriotiskai-su-jurgiu-bruzga/date-20240706/ Senoji Zapyškio bažnyčia , Muziejaus g. 1, Zapyškis, Kauno rajone Senoji Zapyškio bažnyčia zapyskiokultura@gmail.com
Daugiau informacijos