Žaidimai pas Tiškevičius

Žaidimai pas Tiškevičius

Kauno rajono muziejus, bendradarbiaudamas su Šeimos kelionės, pristato unikalią programą Raudondvario dvare: ekskursija su vežimėliais ir edukacija kūdikiams iki 1 m. !

Ekskursijos, Raudondvario dvaro parke, metu bus pristatoma ne tik dvaro architektūra ir istorija. Sužinosime ir kaip žaidė ir ko buvo mokomos Tiškevičių atžalos! Turą ves profesionali gidė Evelina Kaveckienė. Trukmė 40 min.
Edukacija kūdikiams - specialiai šiai progai sukurta Kauno rajono muziejaus edukatorės Alinos Butrimės. Trukmė 30 min.
Edukacijos metu, klausant klasikinės muzikos bei Juozo Naujalio kūrinių, kviesime patyrinėti dvaro parko gamtinę medžiagą. Mažieji lankytojai ir tėvai mėgausis išskirtine pilies akustika ir taktilinių pojūčių įgalinimu, liečiant įvairias tekstūras. Taktilinės sistemos stimuliavimas itin svarbus vaikų vystymuisi. Mokslininkai įsitikinę, kad "ilgalaikėje perspektyvoje, taktilinių pojūčių stimuliavimas turi įtakos mokymosi gebėjimams, socialiniam bei emociniam augimui."

Iki pasimatymo žaidimams pas Tiškevičius!

  • Vasario 7 d.  nuo 11:00
2024-02-07 11:00 2024-02-07 11:00 Europe/Vilnius Žaidimai pas Tiškevičius Kauno rajono muziejus, bendradarbiaudamas su Šeimos kelionės, pristato unikalią programą Raudondvario dvare: ekskursija su vežimėliais ir edukacija kūdikiams iki 1 m. ! Ekskursijos, Raudondvario dvaro parke, metu bus pristatoma ne tik dvaro architektūra ir istorija. Sužinosime ir kaip žaidė ir ko buvo mokomos Tiškevičių... --- //www.kaunorajonas.lt/renginys/zaidimai-pas-tiskevicius/date-20240207/ Kauno rajono muziejus, Pilies takas 1, Raudondvaris, Kauno r., Kaunas, Kauno rajone Šeimos kelionės