Koncertas ,,…ir žmonių gėrybei”

Koncertas ,,…ir žmonių gėrybei”

Lietuvos valstybės atkūrimo dienai paminėti skirtame koncerte „...IR ŽMONIŲ GĖRYBEI" savo talentu dalinsis unikalus duetas „BassGliss".

„BassGliss" tai arfininkė - Viktorija Smailytė ir bosinis trombonininkas - Saulius Karka.

Arfos ir bosinio trombono duetas susikūręs prieš 10 metų yra unikalus ir išskirtinis savo sudėtimi ir garsų spalvomis. Šie du instrumentai vieninteliai iš visų kitų gali pagroti glisando (greitą garsų seką aukštyn arba žemyn) - tai atsispindi ir ansamblio pavadinime.

Atlikėjai yra savo srities profesionalai dirbantys profesionaliuose orkestruose, gastroliuojantys ir darantys muzikos įrašus.

  • Vasario 15 d.  nuo 19:00
2023-02-15 19:00 2023-02-15 19:00 Europe/Vilnius Koncertas ,,…ir žmonių gėrybei” Lietuvos valstybės atkūrimo dienai paminėti skirtame koncerte „...IR ŽMONIŲ GĖRYBEI" savo talentu dalinsis unikalus duetas „BassGliss". „BassGliss" tai arfininkė - Viktorija Smailytė ir bosinis trombonininkas - Saulius Karka. Arfos ir bosinio trombono duetas susikūręs prieš 10 metų yra unikalus... --- //www.kaunorajonas.lt/renginys/koncertas-ir-zmoniu-gerybei/date-20230215/ Kauno rajono meno mokykla , Vytauto g. 54, Garliava, Kauno rajone